КИПК-да WorldSkills Costanay-2023 өңірлік чемпионатының ашылуы

2023 жылғы 17 сәуірде Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің базасында WorldSkills Costanay-2023 өңірлік чемпионатының ашылуы өтті.
WorldSkills чемпионаты-бұл жұмысшы кәсіптерінің беделін арттыруға және әлемде кәсіптік білім беруді дамытуға бағытталған жұмысшы кәсіптер байқауының әлемдік қозғалысы.
WorldSkills қозғалысы жас мамандарға кәсіби дағдылар мен құзыреттерді көрсетуге, жобаның басқа қатысушыларымен білім алмасу шеңберінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінде озық тәжірибе алуға мүмкіндік береді.
Бүгін колледжде “Аспаз дело”, “бизнеске арналған IT-шешімдер”, “дене шынықтыру және спорт”құзыреттіліктері бойынша өңірлік чемпионаттың 3 алаңы жұмыс істей бастайды. Ал өңірлік чемпионатқа қатысуға 14 қатысушы өтінім берді.
Қостанай облысының 20-ға жуық студенті кездесіп, танысып, осы алаңдарда белсенді жұмыс істей бастады.
Қатысушыларды қолдауға “сарапшы” ММ “бизнеске арналған IT-шешімдер” құзыреті бойынша әлеуметтік әріптес Бубнов ИгорьСергеевич келді. Сонымен қатар студент Уварова Мария, “дене шынықтыру” құзыреттілігі бойынша қатысушы, 2021 жылғы чемпионаттың жүлдегері.
Қатысушыларға бастамаларында табыс, шығармашылық ынта, сәттілік пен амандық тілейміз!