Әдебиеттік пеш-үйінді «Ақпараттық әлемдегі кітаптың рөлі»

13 сәуірде “Оқу колледжі” жобасы аясында колледж кітапханашылары ФК-1-22 тобымен “ақпараттық әлемдегі кітаптың рөлі”атты әдеби пеш-үйінді өткізді. Пештің мақсаты: біздің қоғамда оқудың жаңа моделін құру кезеңінде қазіргі заманғы прогресс пен дәстүрлі ақпарат көздерінің өзара әрекеттесуін көрсету, студенттер арасында жеке даму үшін маңызды, қажетті сабақ ретінде оқу идеясын қалыптастыру. Кітапханашы О. В. Гребенщикова студенттерге кітап оқымай  адамдар деградацияға ұшырайтынын айтты. Оқу ойлауды дамытады, сөздік қорымызды толықтырады, грамматикалық және стилистикалық дағдыларымызды жақсартады. Қалай болғанда да, кітаптар тарихтың шынымен тірі тынысын сақтайды, бұл таусылмайтын ақпарат қоймасы. Презентация барысында студенттер сұрақтарға жауап берді: баспа немесе электронды кітап қайсысы жақсы, не үшін оқу керек, сүйікті кітаптарын атады. Іс-шара соңында студенттер интернет пен ғарышқа ұшу дәуірінде кітапты алмастыратын ештеңе жоқ деген қорытындыға келді. Кітаптар мәңгілікке адамзат мәдениетінің үлкен байлығы болып қала береді. Адамзат өзінің дамуында қандай биіктерге жетсе де, ол әрқашан кітапты қорғайды және бағалайды.