Флешмоб «Оқу – сәнді, оқу – керемет!»

2023 жылдың 18 мамырында Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің кітапханасында «Оқитын колледж» жобасын жүзеге асыру аясында колледж кітапханасының қызметкерлері ФК-1-22 тобымен бірге «Оқу – сәнді, оқу – тамаша!» атты флешмоб өткізді.

Флешмобтың мақсаты – кітапқа студенттердің назарын аудару, оқуды насихаттау, оқуға, кітапқа деген сүйіспеншілікті тәрбиелеу, флешмоб арқылы студенттердің шығармашылық әлеуетін ашу. Кітапханашылар студенттерге кітапханадан кез келген кітапты алып, музыкамен кітабы бар би қимылдарын қайталауды ұсынды. Іс-шарада оқудың маңыздылығы туралы сөздер айтылды. Кітап – біздің серігіміз. Ол біздің біліміміздің басты дереккөз болып қала береді. Академик Д.С. Лихачев «Өз өмірін жіберіп алмау үшін адам міндетті түрде өзінің басты кітаптарын дер кезінде оқуы тиіс» деп ақылға қонымды байқады.

Шара соңында студенттер заманауй  ғасырда ғаламтор мен ғарыштық ұшулар ғасырында кітәпті ештеңе алмастыра алмайды деген қорытынды жасады. Кітаптар мәңгі ұлы игілік болып қала береді