“Біз оқырман ұрпақпыз”

Тұжырымдама аясында “Кітап оқитын колледжі” Қостанай индустриялық-педагогикалық колледжінде құрылған ” еріктілер қозғалысы “Біз – кітап оқитын ұрпақ».

Еріктілік , адам риясыз жүзеге асыратын қоғамдық – пайдалы қызметі. Еріктілік өте танымал бүкіл әлемде. Бірінші еріктілер колледжде  ең белсенді оқырмандар арасында болды. Олар сабақтан тыс уақытта көмектерін ұсынды. Волонтерлар  кітапханалық қызмет көрсетуіне, кітаптарды жөндеуге көмектеседі,ұқыпты расставлять кітап сөрелері, газеттерді тігуге көмектеседі. Сондай-ақ, кітапханаға үлкен көмек көрсетеді. Еріктілер іс-шараларды дайындауда, акциялар, флешмобтар, жасайды іс шаралардың әзірлемелері, бейнероликтер, буктрейлерін. Барлық еріктілер экскурсия жүргізілді, оның ішінде,  кітап қоймасы, әдетте, оқырмандарға кіруге қатаң тыйым салынған.