Талапкерлерге

“Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі” КМҚК

келесі мамандықтар бойынша 9 сынып, 11 сынып және типтер базасында мамандарды даярлайды.

9 және 11 сыныптар базасында “Кәсіптік оқыту”. Біліктілігі: “Өндірістік оқыту шебері, техник» (Барлық атаулар)

9 және 11 сыныптар, ТжКББ базасында базасында “Кәсіптік оқыту”.  Біліктілігі: “Өндірістік оқыту шебері, техник-технолог» (Барлық атаулар),

9 және 11 сыныптар базасында “Бағдарламалық жасақтама”. Біліктілігі: “Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеуші (мемлекеттік және орыс тілдерінде)

9 және 11 сыныптар базасында “Дене шынықтыру”. Біліктілігі: Дене шынықтыру және спорт мұғалімі (мемлекеттік және орыс тілдерінде)

ТжКБ және 11 сыныптар базасындағы “Әлеуметтік жұмыс”. Біліктілігі: “Әлеуметтік қызметкер»

ТжКББ және 11 сынып базасында “Ауыл шаруашылығын механикаландыру”. Біліктілігі: Техник-механик (мемлекеттік тілде)

9 сынып базасында “Жерге орналастыру”. Біліктілігі: «Техник-жерге орналастырушы»

Қабылдау кезінде қажетті құжаттар:

Жеке басты куәландыратын құжат (туу туралы куәлік немесе куәлік, ЖСН)

Білім туралы құжат (түпнұсқа)

Флюрографиясы бар 075-У нысанындағы медициналық анықтама (1,2 топтағы мүгедектер ДКК анықтамасын ұсынады) 4. 4 сурет 3х4

Хабарландыру

2023 жылғы 20 маусымда Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде 2023-2024 оқу жылына білім алушыларды қабылдау жөніндегі Қабылдау комиссиясы жұмыс істей бастайды. Комиссия жексенбіден басқа күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін жұмыс істейді.

Тел.: 55-81-54.

Құрметті талапкерлер!

“Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасының мөлшерін бекіту туралы “Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 264 қаулысымен бекітілген техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасының мөлшерін бекіту туралы,  орта білімнен кейінгі және жоғары білім”.

Квота санаттары:

1) I, II топтағы мүгедектер, бала кезінен мүгедектер, мүгедек балалар қатарындағы азаматтар-1%;

2) басқа мемлекеттердің аумағындағы бо қимылдарының ардагерлері, жеңілдіктері бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер-0,5%;

3) ауыл жастарының арасынан ауылдың әлеуметтік-экономикалық дамуын айқындайтын білім беру бағдарламалары бойынша оқуға азаматтар-30%;

4) Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар-4%;

5) жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар, сондай-ақ кәмелетке толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы Қазақстан Республикасының азаматтары-1%;

6) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге қоныс аударатын ауыл жастары қатарынан Қазақстан Республикасының азаматтары – 10%;

7) төрт және одан да көп кәмелетке толмаған бала тәрбиеленетін отбасылардан шыққан балалар-5%;

8) осы мәртебесі кемінде үш жыл Толық емес отбасылар қатарындағы балалар-1%;

9) бала кезінен мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған отбасылардан шыққан балалар, І, ІІ топтағы мүгедектер-1%.

01140500 Дене шынықтыру және спорт мамандығы бойынша нормативтер

Арнайы емтихан 2023

Шығармашылық емтихан 2023

Қабылдау емтихандарының кестесі

Қабылдау ережелері

Колледжге онлайн түсу үшін құжаттарды қалай тапсыруға болады?

Мамандықтар туралы ақпарат 9 сынып базасы

Мамандықтар туралы ақпарат 11 сынып базасы