Ата-аналарға

Құрметті ата-аналар!

Біз сіздің назарыңызды мыналарға аударамыз:

• кәсіпті игеру колледж басшылығы мен оқытушыларына ғана емес, білім алушылар мен олардың ата-аналарына (заңды өкілдеріне)ерекше дәрежеде үлкен жауапкершілік жүктейді;
  • колледж студенттері бейіндік пәндер бойынша толыққанды білім алады;
  • колледж студенттерінің сабаққа қатысуы міндетті, колледж әкімшілігі сабаққа қатысуды қатаң қадағалайды;
  • колледж студенттерінің білімін бақылау міндетті аралық аттестаттау негізінде жүзеге асырылады;
  • колледж кезінде студенттер әртүрлі тәжірибелерден өтеді;
  • студенттерге оқу үлгерімінің қорытындысы бойынша академиялық стипендия төленеді;
  • оқу кезеңінде негізгі жалпы білім беру базасында оқуға түскен ұлдар әскерге шақырылуға жатпайды;
  • колледжді бітіргеннен кейін студенттер орта кәсіптік білім туралы Мемлекеттік диплом алады; оқуды бітіргеннен кейін колледж түлектері тиісті немесе басқа бейіндегі жоғары оқу орындарында оқуын жалғастыра алады.

Сабақ кестесі мен кестесі

1, 2, 3 курс студенттері алты күндік оқу аптасында (дүйсенбіден сенбіге дейін) оқиды. Сабақтар жалпы ұзақтығы 90 минут(45 минут x 2) сабақта өткізіледі.

Бірінші жұптың басталуы сағат 8-де. 30 мин. кейбір жағдайларда, кестеге сәйкес, сабақтар 2 жұптан басталуы мүмкін — 10.15-те.  Күн сайын студенттің оқу жүктемесі 3 немесе 4 жұпты құрайды. Кестені колледждегі ақпараттық стендтен табуға болады

Сабақты өткізіп жіберу

Барлық студенттер үшін сабаққа қатысу міндетті болып табылады! Науқасқа байланысты сабақты өткізіп алған жағдайда студент дәрігерден анықтама ұсынуға міндетті (ата-анасынан емес!). Себепсіз сабақтарды өткізіп жіберуге жол берілмейді. Сіздің назарыңызды мектептен айырмашылығы, колледжде жіберіп алған әрбір сабақты студент пысықтауы керек! Сабақты өткізіп жіберуді талап ететін кез келген отбасылық Төтенше жағдайлар туындаған кезде, сіз кураторға жеке ескерту жасап, тиісті құжатты ұсынуыңыз керек.

Студенттің колледжден кетуіне себеп болуы мүмкін көптеген сағаттарды дәлелсіз себепсіз өткізуі оқу пәнін өрескел бұзу деп танылады! Дәлелді себепсіз көптеген сабақтарды өткізіп жіберу сіздің балаңыздың семестрдің соңында өткізіп алған тақырыптарды пысықтауға уақыты болмауына, демек, сессияға жіберілмеуіне әкелуі мүмкін, бұл оқудан шығаруға әкеледі.

foldАта-аналарға

foldАта-аналар комитетінің құрамы  fold
foldАта-аналар комитеті туралы ереже  fold
foldҚамқоршылық Кеңес туралы ереже fold