Оқу корпусы

Мультимедиялық кабинеттер

Оқу ғимараты-үш қабатты ғимарат, жалпы ауданы 3082,5 м2.  Ғимарат қалалық инженерлік желілерге қосылған: суық, ыстық сумен жабдықтау, кәріз, жылыту.

Оқу кабинеттері заманауи жабдықтармен жабдықталған. Оқу-танымдық қызметті жандандыру үшін проекторлармен, интерактивті тақталармен жабдықталған 300 орындық 13 мультимедиялық кабинет жұмыс істейді.

Арнайы пәндер кабинетінде геометриялық көрсеткіштердің үлкен дәлдігімен ерекшеленетін жоғары сапалы металл бұйымдарын өндіруге мүмкіндік беретін CNC токарлық станок және қара және түсті металдардан, пластмассадан және ағаштан жасалған дайындамаларды өңдеу үшін қолданылатын тораптар мен механизмдерге арналған компоненттерді дайындайтын CNC фрезерлік станок орнатылған. Электротехника зертханасында XPLORER GLX Lab Manual em-8622 электр зертханасы пайдаланылады, жерге қосу, орамалар, оқшаулау, өтпелі контактілер, “фаза-нөл” тізбегінің кедергісін өлшейді, Жоғары кернеу сынақтарын жүргізеді, сондай-ақ электр аспаптарын, аспаптарды, құрылғыларды сынайды. Машиналарды техникалық жарақтандыру және жөндеу кабинетінде автомобиль жүйесінің жекелеген компоненттерінің: тұтану жүйесінің, отын сорғыларының, стартердің, датчиктердің ақауларын зерттеуге арналған автодиагностика бойынша электрондық тренажер және тренажер студенттерге қозғалтқышты басқару жүйесінің негізгі түрлерімен және компьютерлік диагностика әдістерімен танысуға мүмкіндік беретін қозғалтқышты басқарудың электрондық жүйесі орнатылған. Жол ережесі бойынша кабинетте автотренажерлер орнатылған, болашақ жүргізушілерде руль дөңгелегін, педальдарды, беріліс қорабын және қол тежегішін дұрыс басқару дағдыларын қалыптастыру үшін қажет. Дәнекерлеу өндірісі бойынша мамандарды даярлау үшін әртүрлі материалдарды дәнекерлеу дағдыларын пысықтауға мүмкіндік беретін дәнекерлеушінің компьютерлік көпфункционалды тренажері орнатылды. Тракторлар мен автомобильдер кабинетінде электр Инжекторлы бензин қозғалтқышының макеті орнатылған.  Химия, геодезия, анатомия, тамақ дайындау технологиялары кабинеттері зертханалық-практикалық сабақтар өткізуге арналған зертханалық жиынтықтармен жабдықталған.

Дене шынықтыру сабақтарын өткізу үшін ауданы 182 м2 спорт залы бар, онда: гимнастика және жеңіл атлетикаға арналған жабдықтар, Швед қабырғалары, волейбол торлары, баскетбол сақиналары, Түрлі доптар, арқан, құрсау, төсеніштер, арқандар, үш жаттығу залы, ауданы 100 жұп шаңғысы бар шаңғы базасы бар. Колледж аумағында спорт алаңы бар, оның құрамына мыналар кіреді:

волейбол алаңы, баскетбол алаңы, гимнастика секторы, жасанды жабыны бар шағын футбол алаңы, жүгіру жолы, ұзындығы 500 м, ұзындыққа секіру шұңқыры, жағажай волейбол алаңы, граната лақтыру секторы.

Колледж іс-шаралары 200 орындық акт залында өткізіледі, онда тұсаукесерлер мен қойылымдарды көрсету үшін мультимедиялық подиум және музыкалық аппаратура орнатылған.

Құрылғанына 50 жыл толуына орай тарихи материалдар ұсынылған мұражай ашылды.

Оқытуды ақпараттандыру үшін 154 орындық 4 компьютерлік кабинет бар, онда 15 ноутбук, 30 моноблок және 19 дербес компьютер орнатылған. Әрбір оқу кабинеті мен зертханада оқытушыға арналған дербес компьютер орнатылған. Барлық компьютерлер Интернетке қол жетімді жергілікті желіге біріктірілген.

Бірінші қабатта кітапхана орналасқан. Кітапхананың барлық ақпараттық кеңістігі екі аймаққа бөлінген: оқу залы 40 орындық, абонемент. Кітапхана Интернетке қосылған жергілікті желіге біріктірілген 15 компьютермен жабдықталған.