КИПК студенті еріктілерге арналған мобильді қосымша жасады

ПР-1-22 тобының 2-курс студенті Говако Роман еріктілерге арналған мобильді қосымша жасады, ол Қостанай облысындағы су тасқыны кезінде тестілеуден сәтті өтті. Қосымша еріктілерге қолайлы жобаларды табуға, оларға жазылуға және қатысуға, ал ұйымдарға еріктілердің жұмысын басқаруға және үйлестіруге көмектеседі. Ол қатысуға деген сенім мен мотивацияны нығайта отырып, процестің ашықтығы мен түсінігін қамтамасыз етеді.
“Қолданба еріктілердің жұмысын автоматтандырады, бұл оны тиімдірек және ыңғайлы етеді”, – деп атап өтті Роман Говако.
“Су тасқынына қарсы іс – шаралар кезінде жүргізілген сынақтар қосымшаның жоғары тиімділігін көрсетті”, – деп толықтырды Арнайы пәндер оқытушысы, жоба жетекшісі Гүлнара Бибиталиқызы.
Мобильді қосымшада есеп пен есеп беру процестерін жеңілдететін волонтерлік сағаттар мен орындалған міндеттерді автоматтандырылған есепке алу жүйесі ерекше орын алады. Еріктілер өз үлестерін оңай қадағалай алады, ал ұйымдар ресурстарды тиімді басқара алады және олардың жұмысының әсерін бағалай алады. Бұл ақпарат жұмысқа орналасуға көмектесетін портфолио түріне айналады.
Осы қосымшаның арқасында еріктілер өз міндеттерін оңай қадағалап, ұйымдастырушылармен сөйлесе алады, ал ұйымдар өз жұмыстарын жақсы жоспарлап, үйлестіре алады. Бұл еріктілер мен ұйымдар арасындағы тиімді өзара іс-қимылдың жаңа мүмкіндіктерін ашады, бұл өз кезегінде еріктілер қозғалысының дамуына ықпал етеді.