1 қыркүйек біздің колледжде

🔹01.09.2024 Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі бірінші курс студенттеріне ресми түрде есігін айқара ашты. Колледждің алдындағы алаңда таңертеңнен бастап құттықтау, көңілді атмосфера болды. Жаңадан құрылған студенттер мен ата-аналарды ҚИПК студенттік Парламентінің белсенділері мен топ жетекшілері қарсы алды, содан кейін алғашқы кураторлық сағаттарға және колледжге және оның айналасына экскурсияға барды.
Кураторлық сағаттар техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары үшін “Біртұтас тәрбие” тәрбие бағдарламасын іске асыру шеңберінде “білімге ұмтылу, еңбекқорлық және патриотизм” атты бірыңғай тақырыппен өтті. Студенттердің жаңа буынына табыс, шығармашылық даму, шабыт және кемелдікке ұмтылу тілейміз!