Әлем чемпионы Денис Кузинмен кездесу

2018 жылдың 9 наурызы күні Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде  колледж түлегі, Әлем Чемпионы және Үш Олимп ойыны қатысушысы Денис Кузинмен кездесу жүргізілді. Кездесу жылы достық ортасында өткен болды. Студенттер әртүрлі сұрақтарды қойды, яғни, Денис жеке өмірінен бастап, спорт қызметіне дейін. Денис колледж өмірі туралы кезеңді еске түсірген. Көп сұрақтар жаттықтыру, спорт жетістіктері жөнінде болды. Басты жанкүйер кім? Денис айтқандай, оны конькиге әкелген әжесі.  әжесі оны қолдады, жаттықтыруға апарған. Студенттерге Олимп ойындарында қоршаған орта қызықтырған. Денис Сочиде өткізілген ойындар ерекше ұнады, ондағы орта жаттықтыру процесстер нағыз спортсмендерге жасалған еді, ал соңғы Олимп ойындары көбіне БАҚ пен Еуропа спортсмендері үшін ұйымдастырылған болды. Кездесу соңында Денис студенттерге мықты денсаулық пен оқуға дәл қазір ерекше назар аудару жөнінде айтты.