Шеберханалар мен зертханалар

Жаңа құрылғылар

Колледждегі жетістікті оқу әрекетті іске асыру үшін,

6 шеберхана

6 шеберхана:

Слесарь,

Ағаш ұстасы,

Дәнекерлеу,

Токарлық,

Темір ұстасы,

Техниканы жөндеу бойынша

8 зертхана:

Химия,

Электротехника,

Сүт технологиясы,

Информатика,

Объектіге бағытталған бағдарламалау негіздері,

Пісіру технологиясы,

Тракторлар мен автомобильдерді орнату бойынша,

Тігін

Шеберханалар мен зертханалар заманауи жабдықтармен, станоктармен, тренажерлармен жабдықталған. Слесарлық шеберханада студенттердің практикалық дағдыларын пысықтау үшін станоктар орнатылған: қайрау, екі бұрғылау, Ағаш өңдеу. Ұстаханада: механикалық балға, престеу және қайрау машиналары. Ағаш шеберханасында станоктар бар: ағаш өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу, фуговаль, Ц-6, КСМ. Дәнекерлеу шеберханасы он Көп функциялы дәнекерлеу машинасымен жабдықталған. Токарлық станоктарда: 4 токарлық, фрезерлік, механикалық ара, тегістеу, қайрау, бұрғылау үстелі, бұрғылау тік. Машиналарды жөндеу шеберханасы электрогидравликалық платформалық тіреуішпен, дөңгелектерді теңестіруге арналған стендпен, дөңгелектерді монтаждауға және бөлшектеуге арналған стендпен жабдықталған.

Колледжде автокөлік құралдары паркі бар: екі жеңіл автомобиль ВАЗ-2107, ВАЗ-21091, екі жүк газы-53, астық жинайтын комбайндар ЕНИСЕЙ, Есіл, НИВА, ДОН-1500, доңғалақты трактор МТЗ-82-2 бірлік, К-700А-4 бірлік, Т-150, шынжыр табанды трактор ДТ-75м, Т-40 шассиі негізінде дәнекерлеу агрегаты және қажетті ауыл шаруашылығы құралдарының барлық жиынтығы.

Автомобильдерді жүргізу бойынша практикалық сабақтар үшін ауданы 0,5 га оқу автополигоны бар, ол фигуралармен ұсынылған: габариттік туннель, жыландар, гараждар, слайд, сегіздік, жаяу жүргіншілер өткелі.

Ауыл шаруашылығы техникасында жұмыс істеудің практикалық дағдыларын пысықтау ауданы 1237 га оқу алаңдарында жүзеге асырылады.

бар:

• Слесарлық,
  • Балташы,
  • Дәнекерлеу,
  • Токарлық,
  • Ұсталық,
  • Техниканы жөндеу бойынша

8 лаборатория бар:

• Химия,
  • Электротехника,
  • Сүт технологиясы,
  • Информатика,
  • Объектілі-бағытталған бағдарламалау негіздері,
  • Тамақ дайындау технологиялары,
  • Тракторлар және автомобильдер құрылымы,
  • Тігу

Шеберханалар және лабораториялар заманауи құрылғылармен, станоктармен, жаттықтырушылармен жабдықталған. Слесарлық шеберханаларда, студенттердің практикалық дағдыларын жаттықтыру үшін станоктар орнатылған: ағаш өңдеу, бұрғылау, өткірлеу. Ұсталық шеберханасында: механикалық балта, өткірлеу және басып тегістеу. Балташы шеберханасында станоктар бар: ағаш өңдеуші, бұрғылайтын, фрезерлік, фуговалды, Ц-6, КСМ. Дәнекерлеу шеберханаларында: он дәнекерлейтін көпфункционалдық құрылғылармен жабдықталған. Токарлық шеберханасындағы станоктар: 4 токарлық, фрезер, механикалық ара, тегістеу, өткірлеу, үстел үстіндегі бұрғылау, тік бұрғылайтын. Машиналарды жөндеу бойынша шеберхана: электргидравликалық платформалық көтергішпен, доңғалақтарды  тең ұстағыш стендпен, оларды жөндеу және қайта орнату бойынша жабдықталған.

Колледжде автокөлік құралдары паркі бар: екі жеңіл автомобиль ВАЗ-2107, ВАЗ-21091, екі жүк машина ГАЗ-53, комбайндар – астықжинау ЕНИСЕЙ, ЕСИЛЬ, НИВА, ДОН-1500, доңғалақты трактор  МТЗ-82 – 2 бірлік, К-700А – 4 бірлік, Т-150, шынжыр табанды трактор ДТ-75М, Т-40 шасси базансындағы дәнекерлейтін агрегат және өзге қажетті ауылшаруашылық жабдықтар жинағы.

Автомобильді жүргізу бойынша практикалық сабақтарды өткізу үшін оқыту автополигон бар, көлемі 0,5 га, фигуралары: ірі тоннель, жылан, гараждар, кіші тау, сегіздік,жаяу жүргіншілер өтпесі.

Ауыл шаруашылық жұмыстарын практикалық дағдыларды өңдеу, көлемі 1237 га оқу аймағында жүргізіледі.