Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің үздік студенттерінің балы.

25 желтоқсанында “Қостанай индустриалды-колледжінде» үздік колледж студенттерінің салтанатты балы өткізілді.

“Ретро стиль” тақырыбы негізге алынды. Салтанатты іс-шара 60-шы жылдардың ең жақсы дәстүрлерінде түрлі-түсті би мен әсерлі музыканың сиқырына айналып, әсем киімдегі керемет жұптар балдың барлық қайталанбас сұлулығын бейнелеген.

Балдың салтанатты ашылуы колледж директоры Даумова Батима Бексултановна сөзімен басталды. Одан әрі бал рок-н-ролға біртіндеп көшкен вальстан басталды. Стиляжск музыкасының дыбыстарымен тіпті көрермендер де билегісі келді.

Одан әрі бал байқау іс-шарасына өтті, жүргізушілер қазылар алқасын жария етті, ретро биден байқау іс-шарасы басталды, студенттер өздері образды ойлап тауып, музыка таңдап, шаш үлгілерін ойлап көрсетті. Кеш соңында “точь в точь” шоуының жаңа жылдық маусымы ашылды, онда студенттер өздерінің вокалдық мәліметтерін көрсетті, себебі орындау “жанды” болды, сонымен қатар қатысушыларға жаңа жылдық бутоньеркалар мен плакаттар дайындау тапсырмасы берілді.

“Студенттер 60-шы жылдардағы кезеңі үңіліп, іс-шараға дайындық барысында барлық күш-жігерді сезіне алды. Қатысушылар осы уақыт кезеңінен көптеген жаңалықтарды білді және өздері осындай алыс уақыттың тұлғаларына айналды. Әрине, толқулар мен уайымдарсыз қалмады, себебі көпшілік үшін бұл бірінші бал болды.

Бояулар мен сән-салтанаттылықта қазылар алқасы 10 номинацияны таңдау керек болды:

Үздік ерлер ретро костюмы

Үздік әйел ретро костюмы

Үздік ретро биі

Егіз

Пародия

Жанды дыбыс

Үздік бутоньерки

Үздік плакат

Жаңа жылдық балдағы үздік жұп

Бірінші курс ДТ-19 тобы Гран-придің ең басты номинациясын алды, бұл топ барлық конкурстық тапсырмаларға қатысқанын атап өткен жөн! бал мерекелік би кешімен аяқталды!