Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде Worldskills аймақтық чемпионаты аясында бизнеске арналған IT-шешімдер құзыреттілігіне 6 қатысушы қатысты. 3 күн бойы конкурсанттар бағдарламалаудың түрлі орталарында жұмыс істеді. Орындар келесідей бөлінді: 3 орын – Ковин Андрей сарапшы-Аскарова Мадина Бахитгиреевна (“Қостанай жоғары политехникалық колледжі” КМҚК ), 2 орын – Ахметов Амир эксперт-Еркен Әспет Балғақызы (“Қостанай құрылыс колледжі” КМҚК ) . 1 орын – Смаглюк Федор , сарапшы – Султанова Наталья Тюлегеновна (“Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі”КМҚК). Барлық қатысушылар мен сарапшыларға шығармашылық жеңістер мен мықты денсаулық тілейміз.