“Кәсіптер жәрмеңкесі”

Кәсіптік бағдар беру орталығының жұмысы аясында “Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде “Кәсіптер жәрмеңкесі” өтті.
Колледжге Қостанай ауданының “Владимиров ОМ”, “Абай ОМ”мектептері барды. Кездесу кәсіптер көрмесінен басталды, онда студенттер өз мамандықтары бойынша жұмыстар ұсынды. “Әлеуметтік жұмыс “Тренингтермен көңіл – күйді көтерді,” Жерге орналастырушылар”өз мамандықтарын барлық жағынан көрсетуге тырысты,”Бағдарламалық қамтамасыз етудің “Роботтары мен 3D-модельдері танымал болды,”Тамақтану кәсіпорындарының технологтары” талапкерлерді ерекше десерттермен және карвингпен қуантты.
Акт залында арнайы пәндер оқытушысы Дусикеева А.Т. оқушылармен “Менің таңдаған мамандығым жанға немесе ақшаға арналған ба?”онда балалар өз пікірлерін білдірді.
Одан әрі оқушыларды станциялар бойынша квест күтіп тұрды. Әр станцияда студенттер қызықты шағын “Мастер-класстар”дайындады. Оқушылар тренажерде көлік жүргізіп көрді, майлықтарды жинады, жерге орналастырушы техниктердің құралдарын көрді, роботтарды басқарды, болашақ дене шынықтыру мұғалімдері балаларды біртұтастыққа сынады.
Іс-шара “Әлеуметтік жұмыс” мамандығының студенттерінен оң “Арт-терапиямен”аяқталды.