“Ақындар жырлаған туған өлке”.

2023 жылғы 19 мамырда “оқу колледжі” тұжырымдамасын іске асыру шеңберінде Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің ТПП-ПО-1-22 тобының студенттері колледж кітапханашысы А.С. Әбілевамен бірге облыстық жастар кітапханасы дайындаған іс-шараға қатысты. И. Алтынсарин.

“Ақындар жырлаған  туған өлке” әдеби қонақ бөлмесі қостанайлық ақын – Светлана Витальевна Маншинаның шығармашылығына арналды. Балалар Светлана Витальевнаның өмірбаянымен және шығармашылығымен танысты, ол өз өлеңдерін оқыды, шығармашылық жоспарларымен бөлісті, өзінің алғашқы әдеби тәжірибесі туралы айтты. Өлеңдер сезімтал, әйелдерше.

Студенттер әдебиет пен поэзияға қатысты көптеген сұрақтар қойды.

Поэзия-бұл көңіл-күйді көтеретін, сұр, жаңбырлы күнді жарқын, түрлі-түсті түске айналдыратын кемпірқосақ.

Кездесу жылы достық жағдайда өтті, студенттер көптеген жағымды эмоциялар алды