“ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ИДЕЯЛАР АУКЦИОНЫ”

28 мамырда колледжде “Педагогикалық идеялар аукционы”нысанында әлеуметтік-гуманитарлық бағыттағы циклдік комиссияның есептік отырысы өтті. Іс-шараны педагогтардың кәсіби деңгейін арттыру мақсатында төрайымы Батаева Р.С. ұйымдастырды. Оқытушылар: Калимова К. Б., Бегеманова И. О., Макаренко В. А., Невпряга Г. А., Кужахметова А. Ж., Бермухамбетова К. У., Досмагамбетова Ш. А., Батаева Р. С. оқу жылындағы білім беру қызметінің есебін ұсынды, бұл студенттерді оқыту мен тәрбиелеудің жаңа нысандарын, әдістері мен тәсілдерін меңгеру, оқыту және практикаға енгізу озық педагогикалық тәжірибе, пайдаланылған оқу материалдарына, әдістемелеріне және оқытудың жаңа педагогикалық технологияларына шолу, сондай-ақ студенттердің ғылыми зерттеулері, жарияланымдары, конференциялары, зерттеу жобалары туралы ақпаратпен бөлісті.