Психологиялық қызметі

Колледждің әлеуметтік-психологиялық қызметі-бұл қолайлы психологиялық климат құруға және студенттерге психологиялық көмек көрсетуге бағытталған жүйе. Психологиялық қызметтің негізгі міндеттерінің бірі-студенттердің жеке басын зерттеу, ұжымда бейімделуге көмектесу, құрдастарымен және оқытушылармен қарым-қатынас жасау.

Психологиялық қызметтің мақсаты-студенттердің жалпы және психологиялық-педагогикалық мәдениетін арттыру, практикалық көмек көрсету, мұғалімдердің психологиялық-педагогикалық құзыреттілігін арттыру, адамның психологиялық ерекшеліктері туралы оның қызметінің сәттілігінің факторлары ретінде тұтас түсінік қалыптастыру.

Психологиялық түсіру кабинетінде психолог Хворова Ольга Сергеевна жұмыс істейді. Колледж студенттері осында хабарласып, білікті психологиялық көмек ала алады. Мұнда олар пайда болған психоэмоционалды шамадан тыс жүктемелерді қалай жеңуге, өз мүмкіндіктерін барабар бағалауға, өз іс-әрекеттерінің салдарын болжауға, мақсатқа жетудің және өмірлік қиындықтарды жеңудің оңтайлы жолдарын өз бетінше табуға кеңес береді.

Колледждің сенім телефоны: 211-353.

Бірыңғай call-орталық: 111.

Қостанай облысы бойынша тәулік бойы, тегін және жасырын білікті көмек: 150.

ҚР БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитеті: 8 – (7172)-742528.

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы жанындағы балаларды әлеуметтік қорғау бөлімі: 88000808833.

Психологиялық көмек көрсету жөніндегі дағдарыс орталығы, тәуліктік психологиялық көмек құпиялылық пен еркіндікті қамтамасыз етеді: 8-(7142)-226532.

foldПсихологиялық көмек

foldПСИХОЛОГ КЕҢЕСІ: емтиханға қалай дайындаламын?  fold
foldПСИХОЛОГ КЕҢЕСІ: Жанжал жағдайында өзін қалай ұстау керек?    fold
foldПСИХОЛОГ КЕҢЕСІ: Пара ұсынған немесе бопсалаған жағдайда сіздің әрекеттеріңіз  fold