Буккроссинг

«Оқымалы  колледжі» тұжырымдамасын іске асыру  мақсатында  колледж кітапханасында «Букроссинг» акциясы іске қосылды. Бұл колледж кітапханасында – әлем бойынша «Кітап саяхаты»  танымал қозғалысы басталды.

Буккроссингтің негізгі қағидасы – «Оқып болыңыз- басқаға беріңіз!»

Көбінесе бұл ұзақ кітаптар «зерігу» және үйдің үй сөрелерінде  ескіріп жатады.Кітаптарды оқып болған соң олар сөрелерде тұрмай, қолдану керек!  Егер сізде сондай  кітаптар болса,  өз еркімен кітапты шығарып, оларға екінші өмір бересіз. Мұндай қарапайым жолмен кітаптар сөреде мағынасыз тұрудан  сақталады. Біз бірнеше түрлі кітаптарды «бостандыққа босатық,  «Тірі сөре»- бұл сіздің кітабіңізді алып келіп , орнына басқа кітап алуға болатын сөре.

Құрметті оқытушылар, студенттер, колледж қызметкерлері! Акцияға қосылыңыздар! Кітаптаріңіз сөрелерде шаң жинап тұрмасын!