“Біз оқырман ұрпақпыз”

“Оқырман колледжі” тұжырымдамасы аясында Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде ” Біз – Оқырман ұрпақ “еріктілер қозғалысы құрылды.

Ерікті – қоғамдық пайдалы қызметті риясыз жүзеге асыратын адам. Еріктілік бүкіл әлемде өте танымал. Колледждегі алғашқы еріктілер сабақтан тыс уақытта өз көмегін ұсынған ең белсенді оқырмандар болды. Еріктілер кітапхана қызметіне көмек көрсетеді, кітаптарды жөндеуге, кітаптарды сөрелерге ұқыпты қоюға, газеттерді тігуге, есептен шығарылған әдебиеттерді байланыстыруға көмектеседі. Сондай-ақ еріктілер кітапханалық іс-шараларды, акцияларды, флешмобтарды дайындауда үлкен көмек көрсетеді, іс-шараларға презентациялар, бейнероликтер, буктрейлерлер жасайды. Барлық еріктілермен кітапхана бойынша экскурсия өткізілді, оның ішінде балалар кітап қоймасына барды, онда әдетте оқырмандарға кіруге қатаң тыйым салынады.