ЖАС ҒАЛЫМ-2023

2023 жылғы 24 ақпанда “ҚИНЭУ кәсіпкерлік колледжі” ЖМ-де Мұхтар Әуезовтің, Дінмұхамед Қонаевтың мерейтойына, “Жастар-елдің инновациялық даму факторлары және ресурстары” Мемлекеттік рәміздерінің құрылғанына 30 жыл толуына арналған “ЖАС ҒАЛЫМ-2023″халықаралық қатысуымен Республикалық студенттік ғылыми – практикалық конференция өткізілді.

Біздің студенттер жүлделі орындарға ие болды:

1 орын – Ахметов Асхаб, ғылыми жұмыстың тақырыбы “Ауыл шаруашылығы жұмыстарын орындау тиімділігін арттыру үшін К-700 тракторын жаңғырту” – ғылыми жетекші Мурзагильдин Т.К.

2 орын – Калитко Влад, ғылыми жұмыстың тақырыбы “Жер учаскелерін қалыптастыру кезінде межеванияның әртүрлі тәсілдерінің тиімділігін салыстыру” – ғылыми жетекшісі Иманбаева С. М.

3 орын-Дүйсенбай Темірлан, ғылыми жұмыстың тақырыбы” М. Әуезов мұрасын зерттеу: инновациялар мен Әділет ” – ғылыми жетекшісі Альжанова А.М.

“Креативті шешім” номинациясымен студент Тришин Кирилл, ғылыми жұмыстың тақырыбы “Жолдардағы жасанды соққылар есебінен электр энергиясын алу”-ғылыми жетекшісі Дусикеева А.Т. марапатталды.

Барлықтарыңызға ғылыми қызметте одан әрі жеңістер тілейміз!