“Әдеби кейіпкерлермен бірге саяхаттау”.

“Оқу колледжі” тұжырымдамасын іске асыру аясында колледж кітапханасында “әдеби кейіпкерлермен бірге саяхаттаймыз” көрмесі рәсімделді. Оның мақсаты студенттерді көркем әдебиетті оқуға бауылу болып табылады.

Көрмеде келесі жұмыстар ұсынылған:” Санкт-Петербургтен Мәскеуге саяхат”,” Том Сойердің шытырман оқиғалары”,” Жердің орталығына саяхат”,” Карик пен Валидің ерекше шытырман оқиғалары”,” Мартин Чезлвиттің өмірі мен шытырман оқиғалары”,” Батыл сарбаз Швейктің шытырман оқиғалары ” және басқалар.

Көрмені тамашалау әдебиеттің қызықты әлеміне енуге, сондай-ақ колледж оқушылары арасында әлемдік әдебиет туындыларын оқуға қызығушылықты қолдауға, оқу мәдениетін тәрбиелеуге ықпал етуге мүмкіндік береді