КОНКУРС  БАСТАЛДЫ!!!

Бүгін, 2023 жылғы 15 наурызда Қостанай облысының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері арасында «Үздік дене шынықтыру оқытушысы» облыстық байқауының екінші кезеңі басталды. Бұл байқауды Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының техникалық және кәсіптік білім беру әдістемелік кабинеті мен «Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі» КМҚК ұйымдастырды.

Конкурс алғаш рет осы колледждің бастамасымен ТжКБ ұйымдарының дене шынықтыру оқытушылары үшін өткізіледі және басты ерекшелігі – конкурстың мазмұны WorldSkills стандарттарына сәйкес. Бүгінгі күні барлық қатысушылар тең жағдайда.

Конкурстың мақсаты: ТжКБ ұйымдарының дарынды және шығармашылық дене шынықтыру оқытушыларын анықтау және қолдау болып табылады. Конкурсқа қатысушылар теориялық және практикалық дайындықты, кәсіби дағдылар мен дағдыларды, жоғары еңбек мәдениетін және кәсіби-педагогикалық лексиканы меңгеруін көрсетуі тиіс.

Конкурстың күндізгі кезеңіне Қостанай облысының тоғыз педагогы қатысады.

Бүгін сайыскерлер сабақты әзірлеу, сабақ жоспарын талаптарға сәйкес рәсімдеу қабілеттерімен жарысып, сабақтың үзіндісін көрсетті.

Конкурсқа қатысушылар өздерінің кәсібилігін, шығармашылығын, ойлаудың стандартсыз екенін көрсетті. Сараптама комиссиясының мүшелері барлық қатысушылардың жақсы дайындығын атап өтті.

Қатысушыларға 16 наурызда өтетін қорытынды сынақтарға сәттілік тілейміз!