Студенттерді қабылдау

Колледжде студенттердің Халықаралық Күні мерекесі дәстүрлі түрде өткізіледі. Осы жылы мобильді оқыту орталығымен Қостанай облысы өңірі бойынша негізгі саяхат болды. Студенттер «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы жөнінде білді, өз өңірлерінде орналастырылған көрнекті орындарды көрген, туған жердің даңқын шығарған әйгілі жерлестер есімдерін естіген. Мерекеде оқуда озат, қоғамдық өмірге белсенді қатысатын және спорттық белестері бар студенттер мадақталған болды. біздің әлеуметтік әріптестеріміз, студенттердің облыс аумақтығында, балаларға арналған сауықтыру лагерь жұмыстарын ерекше атаған. Ең үздік топ назарсыз қалған жоқ. Рейтинг қорытындысы бойынша МӨТ-15 үздік атанды. Ал жатақхана ең үздік бөлмелері ретінде № 70 және № 3 болды, олар тоңазытқыш және көп қызметті пісіргішті сыйлық ретінде алды. Мерекеге келген бірінші курстағылар, студенттердің колледж жұмысы жүйесіне енгізілген жаңашылдықтарын көрді, енді оларға қайда ұмтылу анық. Әрине кез-келген мерекені әнсіз, бисіз және сыйлықсыз елестету мүмкін емес. Студенттердің еңбегімен ұйымдастырылған нөмірлерден басқа да, бал биі бойынша республика чемпиондары көрінісін және лазер шоу көрсеткен. “Мирас” МС залында ұйымдастырылған шара, студенттер және оқытушылар эмоционалды көңіл-күй сыйлап, жақсы әсер қалдырды.