Колледждегі түн

«Колледждегі түн» атты белсенділер жиыны екінші жыл өткізілуде. Осы жылы бұл жиын 104 адамды жинаған.

Жастардың қалалық мәслихаты және «ГРИН» азаматтық альянс мүшелері, студенттердің бойында топты құру және қарым-қатынас дағдыларын дамытуға бағытталған жаттықтырулардан басқа, жобалық менеджмент түсінігімен таныстырып, мәселелерді өз бетімен шешу және шығармашылықтарын білдіру сезімдерін оятты. «Студенческий коуч-цент», «Информационное агенство», «Летняя экспериментальная площадка», «Зеленая аллея» атты жобалар ұйымдастырылды. Осы жобаларды шын мәнінде іске асыруға болады, ол үшін тек қызығушылығы мол студенттер тобы және оларды қолдайтын жетекшілік қажет. Бұл қиын мәселе емес. Біз сәттіміз: біздің колледж директорымыз Марат Кенжебекұлы Журкабаев – шығармашылықты, студенттердің бастамаларын қолдайтын, мінезі ашық көшбасшы. Айта кетерлік жайт, ол «колледждегі түн» атты жиын бастамасын алған.

Студенттер үшін, квеструм тапсырмасы, қараңғы жағдайда кодтарды тауып, жабылған есікті ашу, «Стартинейджер» спорттық-би ойыны және халықаралық деңгей санатындағы Андрей Нужный өткізген бал биі бойынша абсолютты күттірмейтін мастер-класс қызықты болған. 100 адамның бір уақытта билегенде, тапсырмалар әдемі ғана болмай, бұл жылдың басты оқиғалардың бірі ең үздік колледждің студенттері алтын балына даярлық ретінде болған, ол оқиға әлі алда.

Бағдарлама аяқталуымен қалыптастырылған шығармашылық топтар, өз дарындарын көрсетіп, осы ауқымды шараның ұйымдастырылуының маңызын дәлелдеді.