Үйдегі кинотеатр

2017 жылдың 9 желтоқсаны күні ҚИПК жатақханасында өзгеше шара өткізілген болды. яғни, фильмдердің түнгі қаралуы, балалар бұл шараны студенттердің белсенділері отырысында қабылдағандай, жоспарға қыркүйекте енгізген еді. Киноқаралауының ұйымдастырушылары жақсы дайындық жасады: үйдегідей ыңғайлы жағдай, тамаша көңіл-күй, кино таңдауда барлық студенттердің таңдауы ескерілген (сауалнама өткізуден кейін). Әсерлі суреттер-жарнамалар алдын ала жапсырылған болды. ең белсенді студенттер: Базарбаева Д., Конысбаева Д., Есмагамбетова И., Дощанов И., Испаев Х., Ляпин К. сонымен бірге, балалардың көңілін көтерген ҚИПК әкімшілігі сыйлығы болды. Шара алдында жатақхана студенттері үшін үлкен, әдемі кілем сатып алынған болды. Бұл үй жағдайын сезіну әсеріне әкелді. Балалар бұл шараны көптен күтті және оларға ұнады. Таңдалған жанрға қарамастан, балалар жақсылық пен бақыт сезімінде болған. Біреге өткізілген шара – студенттердің бойында көп оңтайлы әсер алды. Студенттер осындай кино қаралуын әдетте өткізуге шақырады.