Студенттердің Жаңа Жылғы балы

Бал!Бал!Бал! Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі студенттері жыл бойы асыға күтеді. Жаңа Жылдың қарсанында колледждің ең үздік студенттеріне бал ұйымдастырылады. Балдың ең салтанатты кезеңі – ең үздік студенттерді Алтын кітапқа енгізу, осы кітапқа ену әр  студенттің арманы. Осы жылы Гусейнова Фитат және Базарбаева Айдана құрметке ие болып, енеді.
Әр бал ерекше тамаша, ол нағыз вен балы стилінде жасалған болды. Вальстың әуендері, полонез кезіндегі сұхбат, өзгеше Па де Гра, жандырғыш кадриль, қызу танго – балалар осы билерді ғана билеген емес.  Сонымен бірге, викториналар, конкурстар, лотерея және шоколадным фонтанымен әдемі фуршет, оны дайындаған “Тамақ дайындау технологиясы және ұйымдастыру” мамандыруымен “Кәсіби оқыту” мамандығы. Қандай Жаңа Жылғы бал Аяз Ата мен Ақшақорсыз, шырша шамдарын жандырусыз өтеді? Барлық қатысушылар қыздар мен ұлдар әдемі киініп, махаббат туралы ән айтып, селфи жасап, би билеген.
Бірақ нағыз ханшайым болып – Иванюта Елена, Иван Дощанов аталған, кештің үздік қатысушылары болды.