Денсаулық аптасы

Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінде қысқы каникул кезінде, колледж қызметкерлері арасында спорттық-бұқаралық шараларды өткізу дәстүрге айналған. Осы жылы да дәл солай. «Денсаулық аптасы» Тоғыз-құмалақ қазақ ұлттық ойынына шебер-класс беруден басталған, оны өткізген Карина А.К. Шебер-классқа 30-дан артық қызметкер қатысты. Екінші күні қызметкерлер пневматикалық винтовкадан және дротиктерден атуда жарысты.  Жарыстарға колледждің 90-нан артық қызметкерлер қатысқан еді. Ең үздік атушылар:

Ер кісілер

1. Дуйсеков А. 45 ұпай
  2. Фурсанов В. 40 ұпай
  3. Гончаренко Д. 37 ұпай

Әйелдер
1. Сабанова Б.    42 ұпай
2. Карина А.       41 ұпай
3. Набиркина Т. 40 ұпай

Дротиктермен атуда келесі рет бойынша орындар берілген болды:

Ер кісілер

1. Стаценко И. 45 ұпай
  2. Ермоленко В. 42 ұпай
  3. Клышпаев М. 39 ұпай

Әйелдер
1. Сабанова Б.         43 ұпай
2. Карина А.            39 ұпай
3. Кишкентаева А. 30 ұпай

Үшінші күні қызметкерлер шахмат ойынында және баскетбол добын лақтыруда өз күштерін көрсетті. Шахмат ойынында ең үздік Андиров Б., екінші орын Смагулов Б., ал үшінші орын Баймогаметов А. алды. Әйелдер арасында бірінші орын Калимова К., ал екінші орын Тулегенова Н. алды. Баскетбол жобын лақтыруда бірінші орын алған  Фурсанов В. 10 лақтырудан 10 лақтыру болды. Ал үшінші орын Баймогаметов А.- 10 лақтырудан 9 лақтыру, Москвитин Д.-10-нан 6. Әйелдер арасындағы орындар: Ермоленко В.- 10-нан 8, Кислица И.- 10-нан 7, үшінші орынды бірден екі адам алды: Кухаренко О. және Шегенова Б. 10-нан 3.

Бейсенбі күні спорт залында көңілді бастаулар өтті, 10 адамнан тұратын үш топ, өз жылдамдықтарын, ептіліктерін сынап көрді. Жеңімпаз болған – Достық. Апта шаңғы тебумен аяқталды, 20 адам жиырма градустық аяздан қорықпай, оңтайлы әсер алу үшін серуенге аттанды.