Көктем, 8 наурыз!

Жатақхана мәжіліс залы 2 наурызы күні қыздар бақытына толы болды.

Концерттік бағдарлама толығымен жатақхана балаларымен ұйымдастырылған.

Бағдарлама айтып өткендей: өздері жазған өлеңдер түрінде құттықтау да орынды.

Ән мен өлең көп болды. Тыңдармандарға Мұхтар Арман «ұмытпа ұмытпасынды»                                                                                                          Байбусынов Алишер «Ассалаумугалейкум», «Шын ғашықтар косылмайды»                                                                           Аскарбекулы Ислам «Ана туралы жыр»                                                                     әндері де ұнады. Концерттік бағдарламаны «О боже, как ты красива!» әнімен Синичкин Василий бастады.

Бағдарлама жүргізушілері Байтурсунов Айбек, Исимбаев Азамат, жақсы және керемет көңіл сыйлады.

Сабитов Жансерик, Исимбаев Азамат, Жумажанов Адиль рок-н-ролл көрсеткен биі көрермендердің бәріне ұнады. Көктем басталуда осы мереке аналарға арналғаны жөнді. Осы керемет мерекеге орай колледж жатақханасында ұйымдастырылған шара дұрыс. Көрсетілген нөмерлері арасындағы үзілістерде мереке ортасына бөлену үшін Дощанов Иван әзіл-қалжыңды сұрақтар викторинасын өткізді.

Девушек удивил Ляпин Константин  плазмалық экранда қыздар фотосессиясын көрсетті. Мереке ортасына бөлінген ұлдар өз құттықтауларын қыздарға айтты.

Студенттік кәсіподақ комитеті төрағасы орынбасары Компышев Бекзат және Радионов Егор өзі шығарған өлеңдерді оқыды. Қыздарға бәрі ұнады. Концерт бимен аяқталды.