«Біз тамырымызбен осында қалыптасқанбыз»

«РуханиЖанғыру» бағдарламасы бойынша алғыс күніне арналған Ыбырай Алтынсарин атындағы балалармен жасөпірімдердер кітапханасында өнер әдебиет секторында «Біз тамырымызбен осында қалыптасқанбыз» тақырыбында27 ақпан күнікездесу кешіөтті.
Кездесу қонақтары мүсінші және суретші Николай Васильевич Гончаров және Қостанай орыс драма театры актрисасы Любовь Ивановна Ромадина болды. Сондай-ақ,Қостанай индустриалды педагогика студенттері ЗУ-16 және СВ-16 топтары шақырылды.
Біз қызығушылық және елдің тарихына құрметпен соңғы бағдарламалық құжаттарды қарасақ, онда бір маңызды нүктесі бар, атап айтқанда «шағын елден ұлы елге махаббатбасталады.»делген.
Казынапремияның лауреаты қолданбалы өнер шебері, Қостанай меценаттар клубының желісі, суретшілер мүшесі одақтастары Гончаров. Көрменің авторы, сондай-ақ Қостанай белгілі, көптеген халықаралық, ұлттық, облыстық және қалалық көрмелерге қатысты.
Николай Васильевич балаларға бояу, тас және металдық өзіндік жұмыстарымен таныстырды. Сондай-ақ актриса Л.И. Ромадинатеатрдағы өмір және жұмыс туралы айтып берді. Сонымен қатар ол Қостанай орыс драма театрының мұрағаттық фотосуреттерін ұсынды.
Ол өз жұмысы туралы айтып, студенттердің театрға жиі баруға деген ықыласын тудырды.