«Кәсіптік-техникалық» бөлімдегі техникалық пәндер аптасы.

26.02.-05.03.2018 жылы техникалық пәндер аптасы өткізілген.

Апта жоспары бойынша бірінші күннен бастап ғылыми-техникалық әдебиеттер көрмесі ұйымдастырылған. 1 курс арасында «Я и моя профессия» атты конкурс өткізілген болды. АШМ-КО-1-17 тобы сайыс қорытындысы бойынша 1 орын иеленді. Осы топ газеті тақырып пен рәсімдеуге сай. Дәл сол күні жас ұстаз Кайыржанова С.М. «Ярмарка экологических идей» тақырыбына, ЖО-16 және ЖО-17 топтарында ашық сабақ өткізді. Осы шара мақсаты жер экологиясы және мониторинг бойынша студенттер білімдерін жалпылау мен бекіту. Білім алушылардың қоршаған орта және табиғатқа деген ұқыпты тәрбиесін қалыптастыру. Аптаның екінші күні «Кәсіптік оқыту» мамандығы АШМ-КО-1-16, АШМ-КО-2к16, ДӨ-КО-16 топтарында «Дело мастера боится» кәсіби шеберлік сайысы өткізілді.  Бірінші теориялық кезең бойынша өткен студенттер келесі кезеңге өткен. Техникалық пәндер аптасы үшінші күні екінші курстағы студенттері арасында көлік жүргізу сайысы өткізілді. Аптаның төртінші күні “Лучший по профессии сварщик” сайысы өткізілді. Кәсіби шеберлік сайысы болашақ мамандардың біліктіліктерін арттыру мақсатында жүргізіледі. Сайыс білікті жұмыскерлерді даярлау, кәсіп престижін арттыру, білім беру құрамын ұйымдастыру мен жетілдіру үшін өткізіледі. Қорытынды бесінші күні кәсіби шеберлік сайысы екінші кезеңі өткізілді, оның мақсаты біліктілікті жетілдіру.

Осы шара өткізуіне жауапты арнайы пәндер оқытушылары Смагулов Б.Б., Шагун И.Н., Мурзагильдин Т.К.  Сонымен бірге, студенттердің  техникалық шеберлік “Шығармашылық қаласы” көрмесі “Кәсіби-техникалық бөлім” тобы.

Барлық қатысқан топтар – дипломдар мен мадақтамаларды алған. Апта қызықты өтті. Студенттер шараларға белсенді қатысқан.