Әйет ауылындағы өткізілген кәсптік бағдар!

2019 жылдың 16 ақпанында Қостанай қ. №19 ОМ өткізілген кәсптік бағдар

2019 жылдың 16 ақпанында Таран ауданындағы Әйет селосында Кәсіптер Жәрмеңкесі өткізілді, бұл жәрмеңке 9-11 сыныптар үшін «Таран ауданы білім беру бөлімі» ММ ұйымдастырды.

Іс-шара «Рухани жаңғырудың» «Болашаққа бағдар» бағдарламасы «Саналы Азамат» бағдарын іске асыру шеңберінде өткізілді.

Кәсіптер Жәрмеңкесіне Қостанай облысы жоғары оқу орындары мен колледждер қатысты. Соның ішінде, «Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі» КМҚК да, ат салысты. Аталған іс-шара облыстық теледидарда көрсетілген (ТV «АКЦЕНТ») еді.

Кәсіптер Жәрмеңкесі қатысушылары оқу мекемелеріне оқуға түсу шарттарымен таныстырылып, көптеген сұрақ жауаптарын алды, яғни: колледж қандай мамандықтарға оқытады, оқуға түсу артықшылықтары, жатақханада ораналасу шарттары және т.б.

2019ж. 22 ақпанында колледжде Ашық есік шарасы өткізілді.

Оған мектеп түлектері қатысты.

“Алтынсарин ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы Обаған орта мектебі”.