Колледждегі түн

7 желтоқсан күні сағат 20.00-ден 8 желтоқсан күнінің сағат 07.30-ға дейін «Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі» КМҚК «Колледждегі түн» іс-шарасы өткізілді.

Іс-шара колледждің акт залында директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары А. В. Можейкомен кездесуден басталды, онда ол студенттерді қауіпсіздік техникасы, тәртіп ережелері туралы хабардар етті және балаларды кеш бағдарламасымен таныстырды.

Одан кейін студенттер 10 топқа бөлініп, командалар 1-2 курс әртүрлі топтарынан құралған.

Содан кейін студенттер спорт залына төмен түсіп, оларға дене шынықтыру оқытушылары А. В. Кожевников және А. Байтурсынов арнайы көңілді тапсырмалар дайындады.

Келесі кезең кофе-брейкпен аяқталған әр түрлі орындарда әртүрлі көңілді логикалық және физикалық тапсырмалары бар түнгі квест болды.

Балалар келесі кезеңге біраз дем алды, бұл караоке-батл, онда балалар қазіргі заманғы және өткен жылдардағы әндерді еске алды, осы кезде балалар бірігіп, бір-біріне барлық залмен ән шырқай бастады. акт залында достық атмосферасы орнады!

Одан әрі импровизация жүргізілді ,командаларға өздерін шығармашылық жағынан көрсетуге мүмкіндік берілді, КТК бастап, жан-жақты әндермен аяқталатын әр түрлі нөмірлер дайындалды.

Содан кейін тренингтер өткізілді, әрине, дискотекада ұйымдастырылды.

Қорытынды кезең жеңімпаз топтарды марапаттау болды, өйткені әр станцияда белгілі бағалар берілді. Бірінші орынды иеленген «Золотых» тобы, тәлімгері Марина Яценко 2-ші курс студенті.

Қорытынды кезең командаларды марапаттау болды, өйткені әр станция бойынша бірінші орынды “Золотые” командасы иеленді.

Іс-шараның ұйымдастырушылары мәдени-ұйымдастырушы А.А.Кириченко, колледж белсенділері Сабина Бинеева және Наталья Вайсброт болды.

Ұйымдастырушылар осы іс-шараны әзірлеумен, креативті тәсілді қолдана отырып, ұзақ уақыт жұмыс істеді. Әрбір станция жеке ұйымдастырылған болды, барлық тапсырмалар қатаң түрде колледж ғимаратында орындалды.

Барлық студенттер колледж қабырғасынан жақсы көңіл-күймен және жағымды эмоциялармен кетті!