Дүниежүзілік денсаулық күніне орай колледж кітапханасында “Денсаулық қызметіндегі кітап” кітаптардың көрмесі ұйымдастырылды. Тақырыптық сөреде дұрыс тамақтану, салауатты өмір салты, денені нығайту туралы кітаптар бар. Белгілі ресейлік ғалым Дубровский В.И. «Валеология. Салауатты өмір салты» тақырыбында дөңгелек үстел өтіп, салауатты өмір салтының негізгі мәселелері қарастырылады: аурулардың пайда болу себептері, патологиялық симптомдар және дәрі-дәрмексіз құралдардың алдын алу әдістері қарастырылды. Кітаптың негізгі идеясы: адам денсаулығы, оның әл-ауқаты және өз қолындағы жоғары өнімділік. Туманян Г.С. “Салауатты өмір салты және дене бітімін жетілдіру “оқу құралында қалыпты теңдестірілген тамақтануды ұйымдастыруға, физикалық және ақыл-ой қабілеттерін уақытылы қалпына келтіруге, дене бітімін жетілдіру мақсатында дербес дене жаттығуларымен айналысуға ерекше көңіл бөлінеді.

Көрмеде салауатты өмір салтын насихаттау бойынша түрлі оқу құралдары ұсынылған. Құрметті оқырмандар! Сіздерді аурулардың алдын алу жөніндегі жаңа мәліметтерді білуге мүмкіндік беретін және денсаулық туралы көптеген сұрақтарға жауап беретін көрме материалдарымен танысуға шақырамыз.