Ашық сұхбат

21.10.2021 ” Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі”КМҚК 1304000″ Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету “мамандығының бітіруші топтарымен”Дипломдық жобалау студенттердің кәсіби құзыреттілігін дамыту құралы ” тақырыбында ашық сұхбат өтті. Іс-шараның қонақтары “ProfiSoft” ЖШС және “Эксперт” КТ өкілдері болды. Сұхбат барысында дипломдық жобалаудың өзекті тақырыптары айтылды, осы жобалардың практикалық маңыздылығы белгіленді. Бітіру топтарына дипломдық жобалау тақырыбын таңдау тәсілі бойынша ұсыныстар берілді және олардың бағыттары анықталды. Балаларға өз ұйымдарында кәсіби практикадан өту ұсынылды, бұл оларға кәсіби қызмет саласына енуге мүмкіндік береді. @zhanar_inhr және @profi.soft іс-шараға қатысқаны үшін алғыс білдіреміз және біздің ынтымақтастығымызға үміттенеміз!!!!