«1С күні: Мансап»

2021 жылдың 13 желтоқсанында Profi Soft Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжімен бірлесіп 1С өнімдерін танымал ету және колледж студенттерімен жұмыс сапасын арттыру мақсатында «1С күні: Мансап» іс-шарасын өткізді. Іс-шараға: Profi Soft компаниясының операциялық директоры – Жуковский Е.В., Уакбаев Ж.Ж. – Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Білім беру сапасын ақпараттандыру және бағалау әдістемелік орталығы» КММ директорының орынбасары. Мешітбаев Б.Б. – Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Білім беру сапасын ақпараттандыру және бағалау әдістемелік орталығы» КММ әдістемелік қамтамасыз ету бөлімінің басшысы, Profi Soft компаниясының мамандары, колледж студенттері. Бағдарлама келесі іс-шараларды қамтыды: 1С өнімдері бойынша сөз сөйлеу. Мансап модулі. Іскерлік жағдайдың шешімі. Шеберхана.