Пайдаланушылар мен серіктестерге ақпарат

№29109 02.02.2022

Студенттік 1С: 2022 оқу жылы жарыстар
«1С:Кәсіпорын 8» платформада бағдарламалау бойынша халықаралық отыз алтыншы олимпиада

Приглашаем студентов принять участие в олимпиаде:

• то Студенттерді олимпиадаға қатысуға шақырамыз:
  • Бұл қызықты, пайдалы және бизнес-қосымшаларды әзірлеу саласындағы өз біліміңізді объективті бағалауға және “1С:Кәсіпорын 8” – Ресейдегі және басқа да бірқатар елдердегі есепке алу және басқару шешімдерін әзірлеудің индустриялық стандарты болып табылатын платформаны одан да жақсы меңгеруге көмектеседі.
  • Олимпиадаға қатысу-пікірлес адамдармен және жұмыс берушілермен кездесудің жақсы мүмкіндігі. Көптеген 1С финалистері мен жеңімпаздары:жарыстар 1С серіктес компанияларда, 1С фирмасында жұмыс істейді, ал олардың кейбіреулері IT саласында өз бизнестерін құрды.
  • Финалдың барлық қатысушылары платформа және “1С:Кәсіпорын 8” қолданбалы шешімдері бойынша “1С:Маман” тестілеуден тегін өту және тестті сәтті тапсырған жағдайда бірден “1С:Профессионал”сертификатын алу мүмкіндігіне ие.
  • Олимпиаданың абсолютті жеңімпазына, сондай-ақ 1, 2 және 3 орын алған жүлдегерлерге және арнайы белгіленген қазылар алқасына қосымша емтихандарсыз «1С Кәсіпорын 8» платформасы бойынша 1С:маман” біліктілігі беріледі.
  • Байқаудың жеңімпаздары мен финалистері бағалы сыйлықтармен марапатталады, оның ішінде 250 мың рубльге дейінгі туристік сапар (жеңімпаздың өтініші бойынша 200 мың рубль көлеміндегі ақшалай сыйлыққа ауыстырылуы мүмкін), заманауи компьютер, гаджеттер, “1С”бағдарламалары.

Олимпиада сайтта жарияланған “Олимпиада туралы Ережеге” сәйкес өткізіледі student.1c.ru. ” 1С ” фирмасы студенттік 1С: жарыстарға орталықтандырылған ақпараттық қолдау көрсетеді

Аймақтық турдың ұйымдастырушысы “Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі”КМҚК

Аймақтық тур 18.02.2022 сағат 9:00-де 12 каб (3 қабат) “Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі” КМҚК базасында, Абай даңғылы 35 мекенжайы бойынша