Ашық сабақтар мен сыныптан тыс іс-шараларды өткізу арқылы педагогтердің өздігінен білім алу іс-әрекетін ұйымдастыру

14 ақпаннан бастап біздің колледжде техникалық пәндердің пәндік-циклдік комиссиясының онкүндігінің ашылуы өтті.

ПЦК онкүндігінің тақырыбы “ашық сабақтар мен сыныптан тыс іс-шараларды өткізу арқылы педагогтердің өздігінен білім алу іс-әрекетін ұйымдастыру” болып табылады. Мақсаты: өздігінен білім алу қызметі шеңберінде педагогтердің кәсіби құзыреттілігін арттыру.

Онкүндік ашылудан басталды, онда негізгі іс-шаралар мен техникалық пәндер оқытушыларының ашық сабақтары айтылды.

“Термодинамикалық үдерістерді анықтау” тақырыбымен мемлекеттік тілде, АШМ-20 тобында техникалық пәндердің пәндік-циклдік комиссиясының төрағасы Т.К. Мурзагильдин ашық сабақ өткізді.

“Табысты адам” атты өзекті мәселеге арналған ашық сыныптан тыс іс-шараны техникалық пәндер оқытушысы С.М. Иманбаева өткізді.

Студенттердің бастамасымен ауыл шаруашылығындағы өндірістің жаңа технологиялары бойынша стендтер көрмесі өткізілді. Көрмеге 1-3 курс студенттері қатысты.

Сонымен қатар, онкүндік бойы колледж кітапханасында Ауыл шаруашылығы өндірісін механикаландыру, дәнекерлеу өндірісі және жерге орналастыру бойынша өзекті әдебиеттер мен электрондық оқулықтардың көрмесі өтуде.