Жастар – елдің инновациялық дамуының факторы және ресурсы ретінде

2022 жылдың 24 ақпанында “ҚИНЭУ кәсіпкерлік колледжі” ЖМ “Жастар – елдің инновациялық дамуының факторы және ресурсы ретінде” тақырыбында жыл сайынғы “ЖАС ҒАЛЫМ-2022″студенттік ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Конференцияның мақсаты – студенттердің ғылыми-зерттеу, ғылыми-практикалық жетістіктерін насихаттау және зерттеу құзыреттілігін дамыту.

Біздің колледждің студенттері ПР-21 тобынан Салыкова Ильвира және ПР-2-19 тобынан Аманбаев Серик 2 орын алды. Олардың ғылыми жұмысының тақырыбы “Ерекше білім беру қажеттіліктері бар адамдар үшін әлеуметтік желінің рөлі”. Ғылыми жетекшісі Абдулина Гульнара Бибиталиевна.

Студент ФТ-2 тобынан Ковтун Даниил “РУОК” 2 қолмен әмбебап картоп жылытқышы “ғылыми жұмысымен 3 орын алды. Ғылыми жетекші-Фурсанов Владимир Петрович.

Біздің жеңімпаздарымызды құттықтаймыз және алдағы уақытта табыс тілейміз!