“Экономикалық-ақпараттық пәндер” ПЦК апталығы

2022 жылдың 28 наурызынан бастап “Экономикалық-ақпараттық пәндер” ПЦК апталығы басталды.Аптаның жалпы бағыты – студенттердің медиасауаттылығын дамыту апта аясында “Робостанция” көрмесі ұйымдастырылды, онда студенттердің жұмыстары қойылды. Көрмеде Роботтар ғана емес, сонымен қатар 3D модельдеу және анимациялық суреттер бағыты бойынша жұмыстар ұсынылған. Сондай-ақ жас педагог Т.О. Нажиканова “Web-технологияларды қолдана отырып, Web-беттерді, сайттарды құру”модулі бойынша ашық сабақ өткізді. Дене шынықтыру ” мамандығының 1 курс студенттерінің медиасауаттылығын дамыту үшін топ кураторы К.У. Бермұхамбетованың ұйымдастыруымен медиасауаттылық бойынша тренер Сулейменова А.Э. шақыруымен ашық кураторлық сағат өткізілді.

Сондай-ақ 30.03.2022 “Қазақстанда АЭС құрылысы негізделген бе?”, сыни ойлауды дамыту мақсатында адамды дәлелдер мен фактілер арқылы сендіру.