Өскелең ұрпақ болашақ мамандықты таңдауға саналы түрде қарауы керек….

Кәсіптік бағдар беру жұмысы кең ауқымға ие: “Өскелең ұрпақ болашақ мамандықты таңдауға саналы түрде қарауы керек….”–Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың “Сындарлы қоғамдық диалог-Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі” атты жолдауы. Кәсіптік бағдар беру мақсатында Федоров ауданында 8 аудандық “Кәсіптер әлемі – 2022” форумы өтті, ол ауданның барлық түлектерін жинады. Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі форумда мастер-класстар ұсынды: ПР – 20 студенті Котов Михаил роботтың 1,5 минут ішінде кубик –рубикті қалай жинайтынын көрсетті, бұл оқушылар арасында ғана емес, қатысушылардың барлығы да зор қызығушылық тудырды. Тахеометр аспаптың жұмысын ЖО-21 “Жерге орналастыру” мамандығының студенті Михаил Бондарев ұсынды.