“Көркем фильмдер түсірілген кітаптар”

2024 жылғы 18 қантарда “оқырман колледжі” тұжырымдамасын іске асыру шеңберінде Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің кітапханасында баспа кітаптарын оқуды және мультимедиялық өнімдерді пайдалануды ұштастыру арқылы оқырмандарды көркемдік және рухани тәрбиелеу мақсатында “Көркем фильмдер түсірілген кітаптар” кітап көрмесі ресімделді. Кітапхана оқырмандарына көркем фильмдер түсірілген классикалық және заманауи әдебиеттің әдеби шығармаларымен танысуға мүмкіндік берілді. Барлық басылымдар колледж кітапханасында бар. Бұл келесі кітаптар: “Көшпенділер”, “Абай жолы”, “Кан мен тер”, “Волоколамск тас жолы”, “Ботагөз”, “Соғыс және бейбітшілік”, “Ақ Бим қара құлақ”, “Желмен бірге ушырылған”, “Ыстық қар”, “Кайта тірілу”, “Тыныш Дон”, “Шебер және Маргарита”, “12 орындық”, “Бірінші мұғалім”, “Азаппен жүру”, “Анна Каренина”, “Шерлок Холмс”, “Қызыл желкендер”, “Екі капитан”, “Монте-Кристо Графы”, “Джейн Эйр” және басқалар. Көрермендердің сүйіспеншілігін алған көптеген фильмдердің сюжеттеріне айналған сүйікті кітаптарын алу үшін бізге келгісі келетіндердің барлығын шақырамыз. Фильмді оқылған кітаппен салыстыру әрдайым қызықты, және бұл кітап көрмесі әр оқырманға осындай мүмкіндік береді.