Кітапхана көрме «Адам кітап оқуды тоқтатқанда ойлауды тоқтатады»

2024 жылдың 22 қаңтарында Қостанай индустриалды педагогикалық колледжінің кітапханасында «Оқу колледжі» жобасы аясында кітапханашылар «Адам кітап оқуды тоқтатқанда ойлауды тоқтатады» атты кітапханалық көрме дайындады. .»   Неліктен кітап оқу керек? Колледж студенттерінен сұрақтарға жауап беру ұсынылды: Сізге кітап оқу не үшін қажет?: Қандай кітаптар? Қандай пайда көрсетеді оқылым?  Сіздің өмірде кітапқандай кітаптар?

Студенттер кітаптың пайдалы және қызықты жауаптар бар екенін жазды. Кітап  арқасында  сауатты жазуға, қолдау көрсету, әңгімелесу немесе  жалғызсырамау көмектеседі. Оқырман әлемді жақсы түсінеді  және де қоршаған адамдарды  жақсы түсіне алады.  Кітап арқылы  достар мен білімді ұйымдастырсаңыз болады. Ұлы Абай былай жазған: “Сұлулық білім – кітапта”. Біздің оқырмандарымызға қызықты зияткерлік саяхат тілейміз.