“Кітап жұлдыздары жаууы”

“Оқу колледжі” тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында колледж кітапханасында “кітап жұлдыздары жаууы” атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде әр түрлі жанрдағы және бағыттағы кітаптар ұсынылды. Мұнда Стивен Кингтің “Қорқынышты патшасы”кітаптары, детективтер В.Колычев , Б. Бабкин, Ю. Латынина,В. Скворцов, А. Левицкийдің фантастикалық романдары, Ю. Шилованың қылмыстық мелодрамалары, М. Гранттың “Клеопатра. Птолемейлердің соңғысы”, әлемдік бестселлерлер: “Снеговик” Несбе,” Уилт ” Т. Шарп, Қостанайлық ақын А.Суслованың “Тау күлінің дәмі”өлеңдер жинағы. Сондай-ақ, көрмеде қыздар арасында үлкен жетістікке жеткен кітаптар ұсынылған. Бұл Нонна Колокольчиктің “Әйел бақытының кілттері”, Наталия Правдинаның “Мен махаббат пен бақытты тартамын”, М. Былининаның “идеяны қалай табуға және инстаграмда және одан тыс жерлерде ақша табуды бастауға болады” кітаптары, сондай-ақ махаббат туралы романдар:” Пальмира патшайымы “Б. Смолл,” Тыныш айлақ “Б. Монт,” Қайғы байлық ” М.Пембертон, “Нәзіктіктің салтанаты” Д. Макнот, “Жаңадан бастайық” Д. Гамильтон,” Бейтаныс адамға қалай ғашық болу керек ” Р.Кон. Көрмеде ұсынылған әрбір кітап-қайталанбас оқиға, бір-біріне ұқсамайтын тағдыр, үлкен даналық. Кітап-үлкен қазына, білім мен даналықтың қайнар көзі.