“Мен оқыдым және сізге кеңес беремін…”

“Оқуға құштар колледжі” тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжінің кітапханасында оқырмандардың пікірлері бойынша “Мен оқыдым-   сіздерге кеңес беремін…” кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Көрмеде орыс, қазақ және шетел әдебиетінің түрлі жанрдағы шығармалары ұсынылды. Фантастикалық, тарихи және махаббат романдары, детективтер, сонымен қатар тамақ дайындау және психология бойынша  кітаптар. Көрмедегі кітаптар кездейсоқ таңдалмады-оқырмандарымыздың ең сүйікті және қызықты туындыларын және жай ғана жақсы кітаптарды оқуға кеңес берген пікірлері ескерілді. Өйткені, жақсы кітап әрқашан жанға әсер етеді,  және алаңдатады. Біздің кітапханаға асығыңыз, таңғажайып оқу әлеміне ену үшін кез-келген кітапты таңдаңыз!