“Менің қалам, Қостанай, сенің атыңда не бар?”

2023 жылғы 10 наурызда “оқырман колледжі” жобасын іске асыру аясында колледж кітапханашылары ” Менің қалам, Қостанай, сенің атыңда не бар?  атты кітапхана сағатын өткізді. Іс-шараға  СВ-ПО-21 тобының студенттері қатысты. Викторина Қостанай қаласының тарихына арналды. Викторина үш кезеңнен тұрды:” туған қаланың тарихы”,” Қостанайдың көрнекті қайраткерлері”, ” бұл қайда?». Барлық сұрақтар қаламыздың тарихы мен мәдениетін білуге арналды. Балалар сұрақтарға белсенді жауап беріп, Қостанай қаласының тарихы туралы жақсы білімдерін көрсетті. Жеңімпаздар тәтті сыйлықтарға ие болды. Іс-шара соңында кітапханашы А.С. Әбілева кітап көрмесі бойынша шолу өткізді, онда кітапхана қорынан Қостанай қаласының тарихына, облыс және қала аумағында әр уақытта өмір сүрген танымал адамдарға арналған кітаптар ұсынылды.