«Таза сессия» әріптестерді қамтамасыз ету әрекеті: Қостанай облысының әкімдігінің білім басқармасында.

«Таза сессия» науқаны Қостанай облысы әкімдігінің Білім басқармасы «Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі» КМҚК студенттерді аралық және қорытынды аттестаттау алдында «Таза сессия» акциясы өткізілуде. Аталған іс-шара Қазақстан Республикасының 2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясының Қостанай облысы бойынша іске асырылуын сыртқы талдау және бағалау жөніндегі арнайы мониторингтік топ отырысының хаттамалық тапсырмаларын орындау мақсатында өткізіліп отыр. Акцияның мақсаты – студенттердің азаматтық ұстанымы мен құқықтық санасын қалыптастыру, Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнамасын бұзу көріністеріне төзбеушілікті қалыптастыру.