Технологиялық апта

24.11.17 ж. колледжде ПЦК технологиялық пәндер апталығы басталды. “Кәсіптік оқыту” мамандандырумен «Тамақ өндірісі технологиясы және ұйымдастыру» мамандығының 40-жылдығы атап өтілген. Осы мамандық Мерейтойлық салтанатына және гүлденуіне, дамуына педагогикалық еңбек ардагерлері зор үлес қосқан. Осы адамдардың аса ірі өмірлік тәжірибесі бар, оларға жүгінуге болады, олардан қолдау, көмек, кеңес алуға болады.
Цхай Анатолий Ефимович КСРО кәсібитехникалық білім Үздігі, осы мамандықтың оқытылу басшылығын қолға алып, жүргізген, сол жылдары директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ретінде, үздік кәсіби-техникалық білім беру Каз.ССР”. Ирина Павловна Деева бөлімше меңгерушісі қызметінде 1986-2011 жылдары аралығында болды. Ол осы жылдар, жастарды, жас мамандарды тәрбиелеуге берілген, көптеген жылдар бойы олармен бірге, оқытушылар мен ө/о шеберлерінің тобы жұмыс істеген: Лобарева Валентина Филипповна, Муравьева Татьяна Евгеньевна, Кайда Светлана Павловна, Куприна Галина Васильевна, Верхоланцева Лидия Петровна, Золотовская Валентина Николаевна. Педагогикалық еңбек ардагерлері, оқитын студенттерге жақсы және жылы тілектер айтты, студенттер ардагерлерге мерейтойлық күн сыйлап құттықтап, оларға музыкалық және би өнерлерін көрсетті. Колледж тарихын еске түсірді. Осы шара арқылы педагогтардың әр түрлі ұрпақтары арасындағы өзара құрмет қалыптастырады. Бұл оқу орнының, жұмыс жүйесі, педагогтардың өз кәсіби ой-өрісін кеңейту, жеке мысалдар арқылы үйрету, олардың дәстүрлерін құрметтеуге, бағдар береді.