Кузнецов Алексей Ильич директоры мерейтойы

Колледждегі 30 сәуір күні Қостанай индустриалды-педагогикалық техникумы директорларының бірі 90-жылдық мерейтойы атап өтті. Студенттер және оқытушылар мерекелік шараны бимен, әнмен, тортпен ұйымдастырды. Өз құттықтау сөздерін айтқан колледж директоры Журкабаев Марат Кенжебекович, техникалық және кәсіптік білім бөлімі жетекшісі Айтмагамбетов Ермек Жылгелдэнович, білім басқармасы әдістемелік кабинет басшысы Нуркина Айгуль Сапаровна, колледж болған директорлары бірі Колпаков Виктор Петрович. Мерейтоймен құттықтау үшін техникум түлектері де келді: Мукашев Сапар Капышевич, Майбородин Сергей Иванович, Жанарстанов Булат Уразович, Бурдюг Сергей Петрович, Бурдюг Римма Михайловна, Кайда Светлана Павловна. Мәжіліс залында әріптестері, ардагерлер де болды: Цхай Анатолий Ефимович, Балыклова Галина Поликарповна, Абдрахманов Эльфат Сабитович, Чудновский Николай Михайлович, Турлубекова Алия Салимовна.