“ІТ-оқытушы -2021” облыстық байқауы

Ақпараттық технологиялар оқытушыларының облыстық әдістемелік бірлестігінің жұмысы аясында 2021 жылдың 29 қазан аралығында Қостанай облысының ТжКББ оқытушылары арасында жыл сайынғы “ІТ-оқытушы-2021″ байқауы өтті. Байқаудың ұйымдастырушылары: ТжКББ әдістемелік кабинеті және Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі”. Байқаудың мақсаты: “Цифрлық Қазақстан”мемлекеттік бағдарламасы аясында талантты педагогтарды анықтау.
Конкурс қорытындысы:
Бас жүлде-Задорожнюк Вера Викторовна,”Қостанай жоғары политехникалық колледжі” КМҚК оқытушысы;
1 орын – Тулепова Данара Жылгельдыновна, “Қостанай педагогикалық колледжі”КМҚК оқытушысы;
2 орын – Викторова Надежда Михайловна, “Лисаков техникалық колледжі”КМҚК оқытушысы
3 орын – Касыбаева Динара Букенбаевна, “Рудный құрылыс және көлік колледжі” КМҚК оқытушысы.