Болашақ мамандықтар әлеміне саяхат

Техникалық пәндер онкүндігі аясында 19 ақпанда Қостанай индустриалды педагогикалық колледжінің арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері No21 және No23 орта мектептің 9-11 сынып оқушылары арасында кәсіби сынақтар өткізді. «Болашақ мамандықтар әлеміне саяхат» тақырыбы бойынша, мұнда студенттер колледждің мамандықтарымен, сонымен қатар мамандықтардың мамандарға қойылатын талаптарымен және кәсіби қызмет мазмұнымен таныстырылды.Геодезиялық аспаптармен жұмыс істеу техникасы, 3D модельдеу элементтері, сандық басқару пульті бар белдіктерде  жұмыс істеу әдістері, жаңа шетелдік техникада   жүргізу элементтері көрсетілді. Іс-шара өте жоғары деңгейде өтті, бұл студенттерге болашақ мамандығына «сүңгуге», оның артықшылығына көз жеткізуге және кемшіліктерін анықтауға мүмкіндік берді.